Instytut na targach EXPOPOWER, 7-9 maja 2019r.

16.04.2019r.

Zapraszamy do Poznania na targi EXPOPOWER. Targi odbędą się w dniach od 7 do 9 maja.

Targi EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

Jak co roku Instytut zaprezentuje swoja ofertę. Nasze rozwiązania są od wielu lat cenione przez największych przedstawicieli w branży. Instytut nasz posiada ugruntowaną pozycję wśród producentów innowacyjnych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń dla energetyki. Od wielu lat ściśle współpracujemy z przemysłem energetycznym. Również w tym roku zaprezentujemy szeroki asortyment i wiele nowości.

Zapraszamy do pawilonu nr 5.

Więcej informacji o targach: www.expopower.pl

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij