Praca w ITR

Specjalista - w dziale technologii obwodów drukowanych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Obsługa testerów optycznego i elektrycznego.
  • Przygotowanie programów do testowania.
  • Identyfikacja i korekta niezgodności w sieci połączeń.
  • Kontrola manualna obwodów drukowanych.
  • Obsługa wiertarek CNC i lasera.
  • Przygotowanie materiałów do obróbki.
  • Przygotowanie narzędzi skrawających.
  • Ustawienie parametrów obróbki.
  • Obsługa urządzeń (menu w jęz. angielskim).
  • Kontrola wykonanej pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Znajomość techniki obwodów drukowanych.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność obsługi programów CAD/CAM (j. angielski)
  • Znajomość obsługi maszyn i urządzeń elektrycznych.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie w ramach ubezpieczenia grupowego)
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Tele- i Radiotechniczny z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Tele- i Radiotechniczny z siedzibą w Warszawie przy ul. Ratuszowej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikować prosimy na adres: rekrutacja@itr.org.pl